כביש 40 דרום - כרזה

כביש 40 דרום (2014)

Road 40 South

ישראל  ·  דרמה, רומנטיקה  ·  שעה ו-20 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.2
102 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"יש בו הרבה כוונות טובות, ואפילו יש רגעים יפים בסרט הזה, אבל הם מעטים מדי, ודי נעלמים בתוך סרט מבולבל שערוך מאוד לא טוב. " מאת איתן ווייץ (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"חבל, על כן, שהתוצאה היא לא יותר מאשר אוסף של אפיזודות בעלות אופי של תרגיל סטודנטיאלי, שאינן מתחברות זו אל זו או מותירות רושם רב." מאת שמוליק דובדבני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
שבעה סיפורי אהבה המתרחשים במספר ישובים שלאורך כביש 40 כשברקע קולות אזעקה ורעמי קסאמים. כביש 40, המסמן את קצה טווח הקסאמים, הוא גם הכביש המחבר את מרכז הארץ לדרומה, את המרכז לפריפריה, את הכבישים המוארים לכבישים החשוכים. סיפ... תקציר מורחב »
מידע לצופים
שפה מדוברת:

עלילה:
שבעה סיפורי אהבה המתרחשים במספר ישובים שלאורך כביש 40 כשברקע קולות אזעקה ורעמי קסאמים. כביש 40, המסמן את קצה טווח הקסאמים, הוא גם הכביש המחבר את מרכז הארץ לדרומה, את המרכז לפריפריה, את הכבישים המוארים לכבישים החשוכים. סיפורי האהבה קורים בחיבורים הללו. נפילות הקסאמים והאזעקות שהפכו לחלק מהשגרה היומיומית של התושבים בדרום הופכים בסרט לעולם ויזואלי ואודיאלי שעוטף את החיים הרגילים ומלווה את סיפורי האהבה הקטנים של אנשים הממשיכים לחלום, לאהוב ולהתמודד עם קונפליקטים אוניברסאליים. | עוד תקצירי עלילה »
ביקורות מבקרים
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"חבל, על כן, שהתוצאה היא לא יותר מאשר אוסף של אפיזודות בעלות אופי של תרגיל סטודנטיאלי, שאינן מתחברות זו אל זו או מותירות רושם רב.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
איתן ווייץ
"יש בו הרבה כוונות טובות, ואפילו יש רגעים יפים בסרט הזה, אבל הם מעטים מדי, ודי נעלמים בתוך סרט מבולבל שערוך מאוד לא טוב.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.