היום השלישי - כרזה

היום השלישי (2020)

The Third Day

בריטניה, ארה"ב  ·  דרמה, מיסתורין, מתח  ·  מיני סדרה  ·  ישראל: בהמתנה להפצה רשמית
6.6
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 4 ביקורות

6.4
6,868 מצביעים
גולשי IMDb
?
ממתין ל-5 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
(עונה 1, פרקים 1-5)
" עשויה כל כך טוב עד שקשה להתיק ממנה את המבט. כל מרכיב בה הוא ניצחון אמנותי. המשחק מצוין ומתעלה על קלישאות הז'אנר קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(15.09.20)
(עונה 1, פרקים 1-?)
" מה מונע מהיומרה הזאת להפוך להצלחה? הסיפור עצמו. יש ב"היום השלישי" המון אלמנטים מהפנטים ופתייניים. אבל יותר מעלילה מהודקת, מותחת, ומפתיעה, יש לנו בעיקר אווירה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
הסדרה מתרחשת בזמנים שונים על אי מפתה ומסתורי, וכורכת מספר סיפורים הקשורים זה בזה.
החלק הראשון, ''קיץ'': בבימויו של מארק מונדן (אוצר לאומי, אוטופיה), מספר על סם (ג''וד לאו), הנמשך לאי מסתורי מול החוף הבריטי, שם הוא נתקל ב...
תקצירי פרקים 4 פרקים בעונה אחת
(עונה 1, פרק 5)
פרק #1.05
ע01פ05
האמא עוזרת לאחת מתושבות האי ובכך זוכה במעט אמון מצד התושבים, מה שמקל עליה לשאול על סאם, או לפחות כך חשבה, וגם הבנות מתחילות להיחשף לפיתויים ולסכנות שבאי. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
(עונה 1, פרק 4)
פרק #1.04
ע01פ04
אם ושתי בנותיה נוסעות לאוסי לכבוד יום ההולדת של הבת הגדולה. כשהן מגיעות לשם הן מגלות שהמצב בשטח שונה ממה שהובטח באינטרנט. (התקציר באדיבות: yes טלויזיה בלוין)
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
הסדרה מתרחשת בזמנים שונים על אי מפתה ומסתורי, וכורכת מספר סיפורים הקשורים זה בזה.
החלק הראשון, ''קיץ'': בבימויו של מארק מונדן ("אוצר לאומי", "אוטופיה"), מספר על סם (ג''וד לאו), הנמשך לאי מסתורי מול החוף הבריטי, שם הוא נתקל בקבוצת תושבי האי השומרים באדיקות על אורח החיים והמנהגים של המקום.
החלק השני, ''חורף'': בבימויו של פיליפה לות''ורפ ("הכתר"), עוקב אחר הלן, נעמי האריס, אאוטסיידרת המגיעה לאי ומחפשת תשובות קיומיות. הגעת לאי משנה את מאזן הכוחות במקום וחורצת גורלות.

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על המיני סדרה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על המיני סדרה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.