ג'וס ווידון יסיים את "ליגת הצדק" אחרי טרגדיה במשפחת הבמאי זאק סניידר

מאת
23 במאי 2017 בשעה 7:01
"ליגת הצדק". זאק סניידר.

זאק סניידר על הסט של "ליגת הצדק".

הבמאי זאק סניידר ואישתו המפיקה דבורה לקחו צעד אחורה מהסרט המדובר "ליגת הצדק" כדי לטפל בחיי המשפחה שלהם אחרי שבתם בת ה-20, אוטום, התאבדה במרץ האחרון. במקומם, ג'וס ווידון ("הנוקמים") יסיים את הסרט שנמצא כרגע בשלבי פוסט פרודקשן ומיועד לצילומי השלמות בקיץ (סטנדרטי לסרטים בגודל הזה, לא בעקבות בעיה בסרט).

בשיחה עם ההוליווד ריפורטר, זאק סניידר מסר כי במקור הוא חשב שימצא נחמה בעבודה ופשוט קבר את עצמו בה כדי לנסות לעבור את הטרגדיה. אבל "בחודשיים האחרונים הבנתי [… ו-] החלטתי לקחת צעד אחורה מהסרט כדי להיות עם משפחתי, להיות עם ילדי, שמאד זקוקים לי. לכולם קשה. לי קשה." אולפני האחים וורנר שמפיקים את הסרט הציעו לדחות את הסרט, אבל הזוג סניידר דחה את ההצעה וביקשו שקולנוען אחר יסיים את הסרט.

"סוכני ש.י.ל.ד". ג'וס ווידון.

ג'וס ווידון על הסט של סדרת הטלויזיה "סוכני ש.י.ל.ד" מבית מארוול.

ג'וס ווידון, שערק למותגי הקומיקס של DC אחרי עבודתו המצליחה במארוול, הובא עוד קודם, בין היתר, כדי לכתוב כמה מסצינות ההשלמה של "ליגת הצדק" (לצד כתיבה ובימוי של הסרט "באטגירל"). הבחירה בו לסיים את "ליגת הצדק" נראית טבעית, על אף הבדלי הסגנון המובהקים בינו (ההומוריסטי) לבין סניידר (האפל). על כן, הדגיש נשיא האחים וורנר, טובי אמריך, כי ווידון ישמר את החזון של סניידר: "הבימוי [שנותר] הוא מינימלי וחייב להמשיך את הסגנון והטון והתבנית שקבע זאק. אנחנו לא מציגים דמויות חדשות. אלו אותן הדמויות בכמה סצינות חדשות. הוא מעביר את המקל לג'וס, אבל הכיוון בהחלט נקבע על ידי זאק. אני עדין מאמין שלמרות הטרגדיה הזו, אנו נישאר עם סרט מעולה."

על פי דבריהם, אין כוונה להזיז את תאריך ההפצה של הסרט מאמצע נובמבר הקרוב (16 בנובמבר בישראל, ו-17 בארה"ב). הצילומים המרכזיים לסרט הושלמו באוקטובר האחרון.

"ליגת הצדק".

"ליגת הצדק".

שיוכים: חדשות סרטים