חדשות אודות
ג'ייסון סטתהם

Jason Statham

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"מהיר ועצבני: הובס ושו" - טריילר סופי מתורגם: אקשן חסר מעצורים ומציאות (02.07.19)
סרט הספין-אוף "מהיר ועצבני: הובס ושו" עם דוויין ג'ונסון וג'ייסון סטתהם, התחדש בטריילר אחרון, אשר מדגיש את האקשן הקומי והמנותק מהמציאות של הסרט.
"אימה במצולות" - ביקורת (16.08.18)
"אימה במצולות" הוא שם מטעה, כי יש סיכוי שמי ששומע אותו יחשוב שקיימת בסרט איזושהי אימה או מתח. ראוי היה אולי לתרגם את שמו ל"שעמום במצולות". ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
"בלתי נשכחים 2" - ביקורת (18.08.12)
"הבלתי נשכחים 2" מציג כמויות עצומות של אקשן, נוסטלגיה והומור עצמי, בלי עלילה כפויה, וכך באופן מפתיע למדי - הינו מוצלח אפילו יותר מקודמו בכל הפרמטרים. גיא דולינגר מבקר.
מבטלים הגעה לישראל: סילבסטר סטאלונה, ברוס וויליס, ג'ייסון סטתהם וואן-דאם (27.07.12)
כוכבי האקשן סילבסטר סטאלונה, ברוס וויליס, ג'ייסון סטתהם, ז'אן קלוד ואן דאם ודולף לודגרן ביטלו את הגעתם לישראל עבור פרימיירת הסרט "בלתי נשכחים 2".
בדרך לישראל: סילבסטר סטאלונה, ברוס וויליס, ג'ייסון סטתהם וואן-דאם (18.07.12)
כוכבי האקשן סילבסטר סטאלונה, ברוס וויליס, ג'ייסון סטתהם, ז'אן קלוד ואן דאם ודולף לודגרן יגיעו לישראל וינכחו בפרימיירה של הסרט "בלתי נשכחים 2".
"בלתי נשכחים 2" - טריילר וקטע (04.05.12)
סרט ההמשך האקשני "בלתי נשכחים 2" התחדש בטריילר רשמי. סילבסטר סטאלון, ג'ייסון סטתהם, ברוס וויליס, ז'אן קלוד ואן דאם, צ'אק נוריס ואחרים - מצטרפים למשימה שהופכת למסע נקמה אישי.
"משחקי הרעב" - ביקורת (23.03.12)
"משחקי הרעב" היה יכול להיות סרט מתח ופעולה די מוצלח, אם היה נדרש לפנות לקהל הבוגר; אך מידת האלימות הברוטלית שמצויה בו אינה מתאימה כלל וכלל לקהל הגילאים הצעיר לו הסרט פונה.
ג'ייסון סטתהם קולט "חום" מבריאן דה פלמה (10.02.12)
השחקן ג'ייסון סטתהם יככב בסרט "חום", עיבוד לסרט באותו השם מ-1986 בכיכובו של ברט ריינולדס, שבריאן דה פלמה ינצח עליו.
"בלתי נשכחים 2" - קדימון טיזר (15.12.11)
יש כאלה שעושים סרטי רומנטיקה עמוסים בכוכבים, ויש כאלה שעושים סרטי אקשן עמוסים בכוכבים. סילבסטר סטאלונה הוא מהסוג השני: "בלתי נשכחים 2" עם קדימון טיזר חדש.
שוברי קופות 26.09.11: גם בראד פיט לא יכול על "מלך האריות" (26.09.11)
גרסת התלת מימד של "מלך האריות" והפתיחות החזקות של הדרמות "מאניבול" ו"סיפור דולפין", הובילו לשבירת שיא של כל הזמנים ברווחים בחודש ספטמבר.
קדימונים: "בליץ", "סופר 8", "דרדסים", "הסנדק האחרון" ועוד (15.03.11)
החלטנו לאגד יחד את כל הקדימונים שיצאו באחרונה, כשבראשם עומד קדימון חדש למבוגרים בלבד לסרטו הבא של ג'ייסון סטתהם שיצא ממש זה עתה.
ג'ייסון סטתהם לא מוותר על "אשלון" (12.02.11)
סיימון קריין שהיה אחראי על הפעלולים בסרטים "התייר" ו"סולט", יערוך כאן את הופעת הבכורה שלו על כיסא הבמאי.
שוברי קופות 31.01.11: סופ"ש לא רע; "הפולחן" מוביל (31.01.11)
יחד עם ארבעה סרטים המועמדים לפרס האוסקר בעשיריה העליונה של שוברי הקופות השבוע, התברר שדווקא היתה ירידה לא נוראית מאשתקד.
ביקורת #2: בלתי נשכחים (12.08.10)
למרות שאין מדובר ביצירת מופת, או חידוש מיוחד, ומדובר במעין בדיחה של סרט, הרי ש"בלתי נשכחים" נוצר כך דווקא בכוונה.
ביקורת #1: בלתי נשכחים (12.08.10)
בגיל 64, סילבסטר סטאלון הבין שהוא לבדו כבר לא מושך קהל כבעבר והצליח לקבץ קבוצה מכובדת של שחקנים הידועים בעיקר מסרטי פעולה.
קדימון שני ל"ברי הקרבה" של סטאלונה (05.06.10)
הסרט עמוס הכוכבים של סילבסטר סטאלונה, בינהם ג'ייסון סטתהם, מיקי רורק, ג'ט לי ודולף לודגרן, התחדש בקדימון שני ועוד הצצה מוקדמת קצרה.
רורק, ברדם וסטתהם מצטרפים לטוני סקוט (09.04.10)
הבמאי טוני סקוט אסף את חביאר ברדם, ג'ייסון סטתהם ומיקי רורק לסרטו הבא, "פוצדמר פלאץ". על פי שמועות, סקוט גם הציע לג'ין הקמן להצטרף.
מיקי רורק ילווה את ה"מונה ליזה" (16.05.09)
מיקי רורק לוהק לעיבוד מחדש של סרט הגנגסטרים הבריטי מ-1986, "מונה ליזה". וגם חדשות על ג'רי לואיס, יואן מק'גרור וג'ייסון סטתהם.
תמונות ראשונות מ"ברי הקרבה" של סטאלונה (14.04.09)
סילבסטר סטאלונה מוביל צוות של שכירי חרב שנשכרים להתנקש בחייו של שליט עריץ כלשהו בדרום אמריקה. הצוות כולל את ג'ייסון סטתהם, מיקי רורק, וג'ט לי.
גם בריטני מרפי "ברת הקרבה" בעיני סטאלונה (10.04.09)
גם השחקן דיויד זייס ("דקסטר") הצטרף לאנסמבל המכובד של "ברי הקרבה" (ש.ל.ר, The Expendables), סרט הפעולה המדובר של סילבסטר סטאלונה.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
365 ימים
365 ימים
המגן האחרון
המגן האחרון
הסוד המופלא של ראול טבורן
הסוד המופלא של ראול טבורן
המזכרת
המזכרת