חדשות אודות
קארן גילן

Karen Gillan

חדשות
"קול קדומים" - ביקורת: מורגש שהסרט נעשה מתוך אהבה (21.02.20)
למרות חוסר האחידות "קול קדומים" מצליח לרגש ולעניין. הוא לא מאוד מקורי, לא מסעיר בצורה יוצאת דופן ולא מחדש, אבל הוא משרה תחושה נוסטלגית נעימה תוך שהוא מספר את סיפורו בצורה בה כבר לא מספרים סיפורי ילדים. ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
"מרגלים לא רגילים" - ביקורת: מצחיק לא מעט אבל ההומור ילדותי מדי (26.12.19)
"מרגלים לא רגילים" הוא סרט אנימציית מחשב תמוה שלא בדיוק ברור למי הוא מכוון עם הרעיון של היונים בבסיסו. הוא לא גרוע, והוא בוודאי לא טוב - אלא פשוט עוד אפשרות לבלות זמן מסך בחנוכה. ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
אוונג'לין לילי וג'ייסון סודייקיס יככבו בסרטו של הישראלי אהרון קשלס מ"כלבת" (07.11.19)
"ג'ומנג'י 2: השלב הבא" - טריילר 2 מתורגם: שינוי בנוף המשחק ובשחקנים בעולם האמיתי (05.11.19)
טריילר שני ואחרון לסרט ההרפתקאות "ג'ומנג'י 2: השלב הבא", שינסה להתעלות על ההצלחה המדהימה של קודמו עם כ-962 מיליון דולרים מסביב לעולם. דוויין ג'ונסון, קארן גילן, ג'ק בלאק וקווין הארט חוזרים מהפרק הקודם. צפו.
"מרגלים לא רגילים" - טריילר 3: טום הולנד הופך את המרגל וויל סמית' ליונה (28.09.19)
קדימון טריילר שלישי נחת לסרט המשפחה המונפש "מרגלים לא רגילים", שמתהדר בקולותיהם של וויל סמית' וטום הולנד בתור צמד מוזר שנדרש לעבוד ביחד ולהציל את העולם.
"שוטר על הדרך" - ביקורת (13.07.19)
בהיותו קומדיה קיצית בלתי מתחייבת על צמד גברים שונים שיהפכו לחברים לא נדרש מהסרט "שוטר על הדרך" להגיע לרמות תסריט גבוהות, והשימוש של התסריט ברעיונות של 'אובר' הוא מספק.
"מרגלים לא רגילים" - טריילר 2: איך וויל סמית' יציל את העולם בתור יונה? (06.07.19)
וויל סמית' מככב בקולו בסרט "מרגלים לא רגילים", בתור מרגל על שכולם מכירים ואוהבים. אלא ששיקוי שמדען נותן לו, הופך אותו ליונה, ובלית ברירה על המרגל להמשיך ולנסות להציל את העולם.
"ג'ומנג'י 2: השלב הבא" - טריילר מתורגם: דני דה'ויטו ודני גלובר מצטרפים (03.07.19)
סרט ההרפתקאות "ג'ומנג'י 2: השלב הבא" הממשיך את ההצלחה המפתיעה מלפני שנתיים, התחדש בקדימון טריילר ראשון, בו החבורה המקורית מתאחדת מחדש בתוך המשחק, אבל בחוץ אלו לא בדיוק אותם השחקנים.
"שוטר על הדרך" - טריילר 2 מתורגם: נסיעת אובר מהגיהנום (11.06.19)
העלילה של "שוטר על הדרך" מפגישה בין בלש סמוי (דייב בטיסטה) שעולה על נסיעת אובר עם נהג מנומס (קומייל ננג'יאני) ויחד הם יוצאים להרפתקה שתעמיד בסיכון את נישואיו של הנהג ואת הדירוג המושלם שלו באפליקצית הנסיעות.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
מלפפון חמוץ אמריקאי (ש.ל.ר)
מלפפון חמוץ אמריקאי (ש.ל.ר)
אנדרדוגס
אנדרדוגס
אני חושבת לגמור את זה
אני חושבת לגמור את זה
עולם היורה: מחנה הקרטיקון
עולם היורה: מחנה הקרטיקון