מחברות שחורות - חלק 2: רונית - כרזה

מחברות שחורות - חלק 2: רונית (2021)

Black Notebooks

ישראל  ·  ביוגרפיה, תעודה  ·  שעה ו-40 דקות  ·  סרט תעודה  ·  שבוע 26 בקולנוע [שעות וכרטיסים]
6.8
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

רוב הביקורות חיוביות

צוטטו 3 ביקורות

?
ממתין ל-3 מדרגים נוספים שידרגו. [למה?]
ומה דעתכם?
* * * * *
" מצבת זכרון מפוארת לאחת היוצרות הבולטות בקולנוע הישראלי לדורותיו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" יש מעט מאוד סיפור ב"מחברות שחורות", והרבה מדי מניפולציה. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
(עונה 1) כשקורא בקלפים, ברבר מרוקאי, מנבא את מות אחותו, אח יוצא למסע לשכתוב ההווה והעתיד בניסיון להצילה. הזמן האבוד שבו הם חיים/חיו מצולם ביומני וידיאו. דרך הקולנוע הם מהגרים מעיר לעיר, ממזרח למערב, מהעלילתי לדוקומנטרי ומהמוות אל ...
(על הסדרה) הסדרה (המחולקת לסרטים) עוסקת באחותו של הבמאי, השחקנית והקולנוענית רונית אלקבץ, דרך יומני וידאו שצולמו בין השנים 1988-2016, במרוקו, בקריות, בתל אביב ובפריז; כולל חומרי גלם שצולמו לטרילוגיית הסרטים של האחים ולקחת לך אישה, ש...
(עונה 1) כשקורא בקלפים, ברבר מרוקאי, מנבא את מות אחותו, אח יוצא למסע לשכתוב ההווה והעתיד בניסיון להצילה. הזמן האבוד שבו הם חיים/חיו מצולם ביומני וידיאו. דרך הקולנוע הם מהגרים מעיר לעיר, ממזרח למערב, מהעלילתי לדוקומנטרי ומהמוות אל החיים בניסיון לשנות את הנבואה. אבל את הנבואה אין לשנות, בקולנוע כמו בחיים.

(על הסדרה) הסדרה (המחולקת לסרטים) עוסקת באחותו של הבמאי, השחקנית והקולנוענית רונית אלקבץ, דרך יומני וידאו שצולמו בין השנים 1988-2016, במרוקו, בקריות, בתל אביב ובפריז; כולל חומרי גלם שצולמו לטרילוגיית הסרטים של האחים "ולקחת לך אישה", "שבעה" ו"גט".

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על סרט התעודה, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על סרט התעודה

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.