חדשות אודות
קית הרינגטון

Kit Harington

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"נצחיים" - ביקורת #2: תסריט רדוד מול בימוי מהורהר גורמים לשעמום (04.11.21)
10 דמויות יש בחבורת "הנצחיים". אמנם לא כולן באותה רמת חשיבות, אך עדיין להציג 10 דמויות זה לא פשוט. זו כנראה הסיבה שאנחנו מקבלים תיאור שבלוני לא ממש מעניין שלהן. ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
"נצחיים" - ביקורת #1: הדמויות מאופיינות רק בכוחותיהן (04.11.21)
על אף שכיף לראות בקולנוע חבורות (כמו "הנוקמים"), בסרט המארוול "נצחיים" אי אפשר למצוא עניין בדמויות כי אין בהן דבר מלבד הכוחות שלהן. כנראה שמאיפה שהן מגיעות לא מביעים יותר שמחה, מאמץ, כעס או התרגשות. ביקורת סרט מאת יונתן דורון.
"נצחיים" - טריילר מתורגם: זוכת האוסקר קלואי זאו מביימת סרט מארוול (25.05.21)
צפו בטריילר המתורגם לסרט אנסמבל גיבורי-העל "נצחיים" מבית מארוול בבימויה של זוכת האוסקר הטריה קלואי זאו על "ארץ נוודים". בסרט מככבים ריצ'ארד מאדן, ג'מה צ'אן, אנג'לינה ג'ולי, סלמה הייק, קומייל ננג'יאני, ליה מקיו, בארי קוהן וקית הרינגטון.
משחקי הכס: סיכום עונה ראשונה (23.06.11)
חמישה פרקים של שעמום ואיטיות נסבלת בקושי בסדרה "משחקי הכס", הורידו מעט את רף הציפיות אך לבסוף הפרק השישי כבר החל לבשר על שינוי כיוון וניצת קצת עניין בסדרה שהתעצם ככל שהתקרבנו לסוף העונה הראשונה.
ביקורת: משחקי הכס (22.04.11)
הרבה כסף שנשפך על סדרת טלויזיה ועוד הרבה יותר כסף שנשפך על יחסי הציבור של סדרת הטלויזיה, כשבסופו של דבר, קיבלנו הרבה עיצוב ואפס תוכן פורץ דרך או מענין במיוחד.

כתבות אחרות

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
מבצע פורצ'ן: תרגיל מלחמה
מבצע פורצ'ן: תרגיל מלחמה
שערוריה בריטית למדי
שערוריה בריטית למדי
הבריחה מפרטוריה
הבריחה מפרטוריה
שערוריה: סיפורו של עיתון
שערוריה: סיפורו של עיתון