עוד אני הולך - כרזה

עוד אני הולך (2009)

Od Ani Holech

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-29 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.8
39 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" כדרכן של נבואות זעם, "עוד אני הולך" חוטא בפשטנות מסוימת, בגודש, ובהעדפה של אמירה חריפה על פני מורכבות רעיונית, אך זהו ללא ספק סרט אפקטיבי וראוי לתשומת לב. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
* * * * *
" סרטו של יושע לוקה בעיקר בביצוע הקולנועי; בהגשה גסה, בהעמדת סצינה בוטה מדי, בהעדר ניואנסים. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
חייו של 'מלח הארץ', שנתן למדינה הכול ומתעקש לא לראות שהמדינה החזירה לו אצבע משולשת, נפרשים ומכילים התבוננות בכמעט כל אספקט של החברה שלנו.
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
התקף הלב של מיקי (דני גבע), שפותח את הסרט הוא הדבר הצפוי היחידי בחייו. עם אורח חיים הרסני, עבר קרבי מפואר ובעייתי, אישה אלכוהוליסטית, בת מנוכרת, מאהבת רוסיה וחובות הימורים, לא ברור מי יגמור אותו קודם, בעלי חובו האלימים, או הוא עצמו.

עד שמיקי מחלים, אנו למדים שהוא נשוי לאורה, שהלילות הלבנים של "את חכי לי ואחזור" ומותו המיותר של בנם הבכור הפכו את הבקבוק לחברה האינטימי. שתמי, בתו הצעירה, שונאת אותו ובזה לו ואוהבת אותו. שאולגה, המלצרית בקזינו, מאמצת אותו אל חיקה בגלל ולמרות הכל. שמיקי נזרק מהסיירת לשב"כ, ומשם לרחוב – פעם כי ריחם על האויב שלא בצדק, ופעם כי התאכזר לאויב שלא בצדק. שרשת הביטחון של חבריו משרות הביטחון לא תביא לו גאולה.

מלחמת לבנון המי יודע כמה, מצילה אותו באופן אירוני ונותנת לו פסק זמן.

ז'אנר:
מידע לצופים
הגבלות גיל:
ישראל: הותר לבני 14 ומעלה (נימוק: סצנה עם זונה)
שפה מדוברת:

מידע לחוקרים ולמקצוענים
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.