עוד אני הולך - כרזה

עוד אני הולך (2009)

Od Ani Holech

ישראל  ·  דרמה  ·  שעה ו-29 דקות
-
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

אין מספיק ביקורות

5.8
39 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
ציטוטי מבקרים מקצועיים בולטים
כל הביקורות »
"כדרכן של נבואות זעם, "עוד אני הולך" חוטא בפשטנות מסוימת, בגודש, ובהעדפה של אמירה חריפה על פני מורכבות רעיונית, אך זהו ללא ספק סרט אפקטיבי וראוי לתשומת לב." מאת שמוליק דובדבני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"סרטו של יושע לוקה בעיקר בביצוע הקולנועי; בהגשה גסה, בהעמדת סצינה בוטה מדי, בהעדר ניואנסים." מאת מאיר שניצר (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר עלילה
חייו של 'מלח הארץ', שנתן למדינה הכול ומתעקש לא לראות שהמדינה החזירה לו אצבע משולשת, נפרשים ומכילים התבוננות בכמעט כל אספקט של החברה שלנו. תקציר מורחב »
מידע לצופים
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לבני 14 ומעלה (נימוק: סצנה עם זונה)
שפה מדוברת:

עלילה:
תל אביב. תקופת מלחמת לבנון השניה. מיקי, טיפוס של האליטה הישראלית, איש סיירת ובעל תפקיד בשב"כ לשעבר, מוצא עצמו בסיומו של לילה בו הפסיד בהימורים והגיע לחוב עצום, מוטל בשלולית כשהוא סובל מהתקף לב. עד שהוא מחלים מניתוח הלב, אנו למדים שהוא נשוי לאורה, אלכוהוליסטית בהווה, והבטחה גדולה בעבר (כמו מרבית הדמויות המאכלסות את התסריט), שבנו שונא אותו ובז לו ואוהב אותו, שהוא קשור לאולגה, עובדת בתעשיית המין, שנזרק מיחידתו הצבאית ומשרות הביטחון - פעם כי ריחם על מישהו לא בצדק, ופעם כי התאכזר למישהו לא בצדק. שרשת הביטחון בצורת חברים וחברים לנשק לא יכולה לגאול אותו מהנפילה הקשה. במקביל לחיבוטי נפש, זיכרונות, בדיקה "איפה טעינו", על מיקי לשרוד, להימלט מפני הגורילות שנשלחות כדי לגבות ממנו באלימות את חוב ההימורים. | עוד תקצירי עלילה »

מידע לחוקרים ולמקצוענים
ביקורות מבקרים
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"כדרכן של נבואות זעם, "עוד אני הולך" חוטא בפשטנות מסוימת, בגודש, ובהעדפה של אמירה חריפה על פני מורכבות רעיונית, אך זהו ללא ספק סרט אפקטיבי וראוי לתשומת לב.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
מאיר שניצר
"סרטו של יושע לוקה בעיקר בביצוע הקולנועי; בהגשה גסה, בהעמדת סצינה בוטה מדי, בהעדר ניואנסים.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.