כשתפגשי זר גבוה ומסתורי - כרזה

כשתפגשי זר גבוה ומסתורי (2010)

You Will Meet a Tall Dark Stranger

5.0
מדד אידיבי של ביקורות ישראליות

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 6 ביקורות

6.3
37,882 מצביעים
גולשי IMDb
6.3
94 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
* * * * *
" הגיגיו על אכזריותו של המין האנושי המגובים בהפניה הביבליוגרפית הנ"ל רק שבים ומזכירים לנו את מה שכבר ידענו מזמן – אלן אינו מתעניין בבני אדם. אין טיפת רגש בסרטיו. קראו הכל דף ביקורת ותגובות
" השנינות שבה כתוב הסרט והפיוטיות שבה הוא מבוים אינם מפתיעים. מה שכל כך מהמם כאן הוא הדרך שבה מתאר אלן כמה כואבים יכולים להיות חיים בלי שקרים. קראו הכל דף ביקורת ותגובות

תקציר

#תקציר מורחב
כשתפגשי זר גבוה ומסתורי עוקב אחר שני זוגות נשואים, אלפי (אנתוני הופקינס) והלנה (ג'מה ג'ונס), ובתם סאלי (נעמי ווטס) ובעלה רוי (ג'וש ברולין), דרך תשוקותיהם, שאיפותיהם, וחרדותיהם המובילים אותם לטירוף מערכות מוחלט.

למרות ה...
פרטי התקציר #עוד קוים סיפוריים
"כשתפגשי זר גבוה ומסתורי" עוקב אחר שני זוגות נשואים, אלפי (אנתוני הופקינס) והלנה (ג'מה ג'ונס), ובתם סאלי (נעמי ווטס) ובעלה רוי (ג'וש ברולין), דרך תשוקותיהם, שאיפותיהם, וחרדותיהם המובילים אותם לטירוף מערכות מוחלט.

למרות הניסיונות של הדמויות להתעלם מהבעיות שלהם בעזרת הזיות ותוכניות לא מציאותיות, המאמצים שלהם רק מוסיפים להם כאבי ראש, אשליות וכוויות נפשיות.

תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.