5
מדד המבקרים

הביקורות ממוצעות או מעורבות

צוטטו 6 ביקורות

6.3
37,882 מצביעים
גולשי IMDb
6.3
93 מצביעים
גולשי אידיבי
ומה דעתכם?
כל הביקורות » דבר המבקרים:
"הגיגיו על אכזריותו של המין האנושי המגובים בהפניה הביבליוגרפית הנ"ל רק שבים ומזכירים לנו את מה שכבר ידענו מזמן – אלן אינו מתעניין בבני אדם. אין טיפת רגש בסרטיו." מאת שמוליק דובדבני (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
"השנינות שבה כתוב הסרט והפיוטיות שבה הוא מבוים אינם מפתיעים. מה שכל כך מהמם כאן הוא הדרך שבה מתאר אלן כמה כואבים יכולים להיות חיים בלי שקרים." מאת אבנר שביט (קרא הכל דף ביקורת ותגובות)
תקציר: כשתפגשי זר גבוה ומסתורי עוקב אחר שני זוגות נשואים, אלפי (אנתוני הופקינס) והלנה (ג'מה ג'ונס), ובתם סאלי (נעמי ווטס) ובעלה רוי (ג'וש ברולין), דרך תשוקותיהם, שאיפותיהם, וחרדותיהם המובילים אותם לטירוף מערכות מוחלט. למרות ה... תקציר מורחב »
ביקורות מבקרים
שמוליק דובדבני
מבקר נבחר, ynet
"הגיגיו על אכזריותו של המין האנושי המגובים בהפניה הביבליוגרפית הנ"ל רק שבים ומזכירים לנו את מה שכבר ידענו מזמן – אלן אינו מתעניין בבני אדם. אין טיפת רגש בסרטיו.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
אבנר שביט
מבקר נבחר, וואלה
"השנינות שבה כתוב הסרט והפיוטיות שבה הוא מבוים אינם מפתיעים. מה שכל כך מהמם כאן הוא הדרך שבה מתאר אלן כמה כואבים יכולים להיות חיים בלי שקרים.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
מאיר שניצר
"מצער להיווכח כי וודי אלן מפיל אל התהומות שבהן מדשדשת כעת הקריירה הפילמאית שלו, איש מבוגר ועטור הישגים גדולים כמו הצלם וילמוש זיגמונד בן ה-80.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות
יקיר אלקריב
מבקר נבחר, mynet
"אלן כה ותיק וכה מיומן בתפירה מהירה ומהודקת של אינסטנט עלילות שכאלה עד שלפעמים נדמה שאלמלא מגבלת אורכו של הסרט, הוא היה יכול להמשיך כך עוד ועוד.
קרא הכל דף ביקורת ותגובות

עוד ביקורות »

סקירה

עלילה

"כשתפגשי זר גבוה ומסתורי" עוקב אחר שני זוגות נשואים, אלפי (אנתוני הופקינס) והלנה (ג'מה ג'ונס), ובתם סאלי (נעמי ווטס) ובעלה רוי (ג'וש ברולין), דרך תשוקותיהם, שאיפותיהם, וחרדותיהם המובילים אותם לטירוף מערכות מוחלט.

למרות הניסיונות של הדמויות להתעלם מהבעיות שלהם בעזרת הזיות ותוכניות לא מציאותיות, המאמצים שלהם רק מוסיפים להם כאבי ראש, אשליות וכוויות נפשיות. | עוד תקצירי עלילה »


ארץ מקור:
שפה מדוברת:
הפצה בישראל:
הפצה רשמית
בכורה בבתי הקולנוע: 21.10.2010
הגבלות צפיה:
ישראל: הותר לכל

היבטים טכנים
צבע:
צבע
תגובות וביקורות גולשים

שתפו את גולשי אידיבי בדעתכם על הסרט העלילתי, כתבו ביקורת, שאלו שאלות, ודונו ברעיונות שראיתם על המסך.

הוספת ביקורת / תגובה / שאלה על הסרט העלילתי

שתפו חברים


על כותר זה

מה אתם יודעים על השחקנים ועל הצוות? היכנסו לרשימת השחקנים וצוות ההפקה כאן באידיבי ומשם תוכלו לעבור לפרופיל של כל האישים שהיו מעורבים בהפקה הזו ולגלות עליהם מידע חדש.


מחפשים סרטים מז'אנר מסוים? לחצו על הז'אנר המועדף עליכם כדי למצוא תכנים נוספים מהסוג: קומדיה, רומנטיקה  |  עוד ז'אנרים »

ידוע לכם על שגיאות בעמוד זה? אתם בעלי הזכויות על כותר זה וברצונכם להעשיר את עמוד זה? באפשרותכם לעזור ולשפר את אידיבי באמצעות עריכת עמוד זה, בחינם ובקלות: לחצו על הכפתור מימין.