חדשות אודות
צ'יווטל אג'יופור

Chiwetel Ejiofor

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

"מלך האריות" (2019) - ביקורת (20.07.19)
"מלך האריות" הוא חידוש בגרסה חיה של הסרט המצויר משנת 1994, שמקרקעת את התנועות וההבעות של החיות שיראו יותר כמו סרט טבע ופחות אנושיות, אבל ילדים בכל זאת יהנו ממנו וזו הרי מטרת העל. ביקורת סרט מאת גל סדלינסקי.
כל סרטי הקולנוע של וודי אלן (16.01.19)
וודי אלן הוא אחד מיוצרי הסרטים הפוריים ביותר בקולנוע, בעל פרסונה קולנועית ייחודית ומוכרת. יונתן דורון סוקר את כל סרטיו, מ"קח את הכסף וברח", דרך "הרומן שלי עם אנני", "שושנת קהיר הסגולה" ו"מנהטן", ועד האחרונים כגון "גלגל ענק".
סרטי הקולנוע של וודי אלן: 34- "מלינדה ומלינדה" (2004) (27.11.18)
הרעיון של "מלינדה ומלינדה" מבריק: מלינדה מגיעה במפתיע לדירתם של גבר ואישה נשואים שמארחים חברים לארוחת ערב, ואנחנו רואים במקביל שתי גרסאות של ההתרחשות מאותה נקודת התחלה, גרסה דרמטית וגרסה קומית. סקירה מלאה על הסרט מאת יונתן דורון.
ביקורת #2: סולט (31.07.10)
ארבעים הדקות האחרונות של "סולט" מגוחכות, וגם אם מוותרים על טיפת האמינות שעוד היתה לנו, מדובר בירידה תלולה ברמת המתח ובאיכות.
ביקורת: סולט (30.07.10)
"סולט" גדוש קלישאות על סרטי ריגול, קונספירציה וכמובן היכולת לפוצץ דברים לחתיכות ולהפריח בו ענני עשן לשמיים, בצורה שאינה מביישת.
ביקורת: 2012 (12.11.09)
בניגוד לסרטיו הקודמים של רולנד אמריך, ב"2012" האשמה בחורבן אינה בחייזרים, במפלצת ענקית או בנו - בני האדם שפוגעים בכדור הלכת שלנו - אלא בשמש.

כתבות אחרות

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
הארייט
הארייט
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
חיים נסתרים (ש.ל.ר)
נשים קטנות
נשים קטנות
אימפריית השחיתות
אימפריית השחיתות