חדשות אודות
דניאל אמסל

חדשות
הסדרה הישראלית "הראש" עם יהודה לוי נמכרה לנטפליקס (21.09.23)
סדרת המתח והריגול הישראלית "הראש" בכיכובם של יהודה לוי ויעל אלקנה נמכרה לשידור בסטרימינג בנטפליקס, ולאחר שידור הפרק האחרון בערוץ 'קשת 12' בישראל, תהיה זמינה ל-20 מדינות וטריטוריות של נטפליקס, כולל ארה"ב ובריטניה.
הסדרה הישראלית "ילד רע" לפי חיי הסטנדאפיסט דניאל חן תתחרה בפסטיבל טורונטו 2023 (14.08.23)
סדרת הדרמה-פשע-קומדיה הישראלית "ילד רע" של הגר בן-אשר ורון לשם ובהשראת סיפור חייו של הסטנדאפיסט דניאל חן, תתחרה בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי טורונטו TIFF 2023 שבקנדה.
"שמים אדומים" - ביקורת פרק 1: סטנדרט הפקה גבוה ותחושה של אמינות (24.06.23)
הבימוי של "שמיים אדומים" מהוקצע ויעיל, העריכה, הצילום והאפקטים בהחלט מבוצעים היטב וגם בדיאלוגים ניכר שהושקע מאמץ ניכר על מנת ליצור תחושה של אמינות. אבל מה עם משהו חדש להציע? ביקורת פרק בסדרה מאת גיא אורבניאק.
הסדרה "הראש" עם יהודה לוי תתחרה בפסטיבל מונטה קרלו 2023 (07.05.23)
סדרת המתח והריגול הישראלית "הראש" (לשעבר "האויב שבתוכנו") של רון לשם, עמית כהן, דניאל אמסל ואופיר לובל ובכיכובו של יהודה לוי תתחרה בפסטיבל הטלויזיה מונטה קרלו 2023 שבמונקו.
פרסים לסדרות הישראליות "גוף שלישי" עם רותם סלע ו"לא רחוק מכאן" בפסטיבל סיריז מאניה 2023 (25.03.23)
הוכרזו הזוכים בפרסי פסטיבל סיריז מאניה 2023, ובינהם זוכים ישראלים במסגרת ה'פנורמה' התחרותית: רותם סלע וגל מלכה חלקו את פרס השחקנית על "גוף שלישי" וערן נעים קטף את פרס השחקן על "לא רחוק מכאן".
יהודה לוי יהיה ראש השב"כ בסדרה "הראש" (04.04.22)
השחקן יהודה לוי יגלם את התפקיד הראשי של ראש השב"כ בסדרת המתח והריגול "הראש" (לשעבר "האויב שבתוכנו"). את הסדרה יצרו וכתבו האנשים מאחורי "שעת נעילה", רון לשם, עמית כהן ודניאל אמסל, ויביים אופיר לובל מ"בלקספייס".
"עשינו את הבלתי יאמן בהשמשת הטנקים": ריאיון עם המעצב האמנותי של "שעת נעילה", ניר אלבה (16.11.20)
בשביל ליצור סדרה כמו "שעת נעילה" צריך לשפץ טנקים, להשיג ציוד צבאי מרמת הטלפון ועד למכשירי האזנה סודיים, וצריך ליצור מוצב צה"לי כמו שהוא נראה היה לפני כמעט יובל. על כל אלה היה אחראי ניר אלבה, המעצב האמנותי של הסדרה, ושאלנו אותו על הכל.
כמות הצופים בבכורת "שעת נעילה" דרך האינטרנט היתה כפולה משל "טהרן" (21.10.20)
פרק הבכורה הכפול של סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה", משך כ-60 אלף צופים לצפות בו בזמן אמת באתר האינטרנט של 'כאן 11' (במקביל לשידור בערוץ), שזה כפול ממספר הצפיות שהיו באתר לפרק הבכורה של "טהרן" המדוברת והמצליחה.
"שעת נעילה" - ביקורת: אפקטיבית ומרשימה בשחזור מלחמת יום כיפור, למרות המגרעות (21.10.20)
מטרת העל של "שעת נעילה" הישראלית עם אביב אלוש וליאור אשכנזי, מושגת בהצלחה: המחשה מרשימה של המלחמה שגבתה את מנין הקורבנות הגדול ביותר מאז קום המדינה ומלחמת העצמאות, כפי שקרתה בשטח, מה שיאפשר לקהל הרחב להתחבר אליה הרבה יותר.
סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה" נמכרה לשידור ב-HBO Max (13.10.20)
הסדרה הישראלית "שעת נעילה" העוסקת במלחמת יום כיפור שביים ירון זילברמן וכתבו בין היתר רון לשם, עמית כהן ודניאל אמסל, נרכשה לשידור עולמי בשירות הסטרימינג HBO Max של רשת HBO. בין הכוכבים בה: ליאור אשכנזי, לי בירן, אביב אלוש וג'וי ריגר.
"שעת נעילה" - טריילר 2 ארוך: לא מאמינים שמלחמת יום הכיפורים פרצה עד הפיצוץ (22.09.20)
צפו בטריילר השני והארוך של סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה", אשר מספק הצצה מפורטת בהרבה מקודמו, על האירועים שמקבלים את תשומת הלב של הסדרה מתוך מלחמת יום הכיפורים. בין הכוכבים בסדרה ליאור אשכנזי, מאור שוויצר, אביב אלוש, ג'וי ריגר ולי בירן.
"שעת נעילה" - טריילר: הפקת ענק עלילתית-ישראלית על מלחמת יום הכיפורים (03.09.20)
צפו בטריילר הראשון לסדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה" עם ליאור אשכנזי, לי בירן, מאור שוויצר, אביב אלוש, ג'וי ריגר ועופר חיון, שאוספת מספר סיפורים סביב מלחמת יום הכיפורים, בינהם נפילת מוצב החרמון ושחזור קרב השיריון הענק בעמק הבכא.
הסדרות הישראליות "שעת נעילה", "נורמלי" ו"שטח הפקר" יתחרו בבכורה בפסטיבל סיריז-מאניה 2020 (19.02.20)
הסדרות הישראליות "שעת נעילה" עם ליאור אשכנזי, "נורמלי" עם רועי ניק ו"שטח הפקר" (No Man's Land) עם ג'יימס פיורפוי יחשפו לראשונה ויתחרו בפסטיבל סיריז-מאניה 2020. עוד יוקרנו גם "מתיר עגונות" ו"הנערים".
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
באש ובמים
באש ובמים
פולאאוט
פולאאוט
שוגר
שוגר
ריפלי
ריפלי