חדשות אודות
רון לשם

Ron Leshem

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

כמות הצופים בבכורת "שעת נעילה" דרך האינטרנט היתה כפולה משל "טהרן" (21.10.20)
פרק הבכורה הכפול של סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה", משך כ-60 אלף צופים לצפות בו בזמן אמת באתר האינטרנט של 'כאן 11' (במקביל לשידור בערוץ), שזה כפול ממספר הצפיות שהיו באתר לפרק הבכורה של "טהרן" המדוברת והמצליחה.
"שעת נעילה" - ביקורת: אפקטיבית ומרשימה בשחזור מלחמת יום כיפור, למרות המגרעות (21.10.20)
מטרת העל של "שעת נעילה" הישראלית עם אביב אלוש וליאור אשכנזי, מושגת בהצלחה: המחשה מרשימה של המלחמה שגבתה את מנין הקורבנות הגדול ביותר מאז קום המדינה ומלחמת העצמאות, כפי שקרתה בשטח, מה שיאפשר לקהל הרחב להתחבר אליה הרבה יותר.
"שטח הפקר" - טריילר: מותחן על סוריה של הישראלים רון לשם ועמית כהן (18.10.20)
צפו בטריילר רווי האקשן של סדרת המתח "שטח הפקר" (No Man's Land) מאת הישראלים רון לשם, עמית כהן, מריה פלדמן ואיתן מנצורי שנוצרה עבור 'הולו' ו-ARTE, בכיכובו של פליקס מואטי מ"לשחות או לא להיות" ובבימויו של עודד רסקין שחגג עם הפיצוצים.
סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה" נמכרה לשידור ב-HBO Max (13.10.20)
הסדרה הישראלית "שעת נעילה" העוסקת במלחמת יום כיפור שביים ירון זילברמן וכתבו בין היתר רון לשם, עמית כהן ודניאל אמסל, נרכשה לשידור עולמי בשירות הסטרימינג HBO Max של רשת HBO. בין הכוכבים בה: ליאור אשכנזי, לי בירן, אביב אלוש וג'וי ריגר.
"שעת נעילה" - טריילר 2 ארוך: לא מאמינים שמלחמת יום הכיפורים פרצה עד הפיצוץ (22.09.20)
צפו בטריילר השני והארוך של סדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה", אשר מספק הצצה מפורטת בהרבה מקודמו, על האירועים שמקבלים את תשומת הלב של הסדרה מתוך מלחמת יום הכיפורים. בין הכוכבים בסדרה ליאור אשכנזי, מאור שוויצר, אביב אלוש, ג'וי ריגר ולי בירן.
"שעת נעילה" - טריילר: הפקת ענק עלילתית-ישראלית על מלחמת יום הכיפורים (03.09.20)
צפו בטריילר הראשון לסדרת המלחמה הישראלית "שעת נעילה" עם ליאור אשכנזי, לי בירן, מאור שוויצר, אביב אלוש, ג'וי ריגר ועופר חיון, שאוספת מספר סיפורים סביב מלחמת יום הכיפורים, בינהם נפילת מוצב החרמון ושחזור קרב השיריון הענק בעמק הבכא.
תמונה ראשונה מתוך "בוגד" בכיכובם של ליאור אשכנזי, עוז זהבי וניב סולטן (04.08.20)
תמונה ראשונה מתוך סדרת המתח-מסתורין הישראלית "בוגד" של רון לשם ועמית כהן ובכיכובם של ליאור אשכנזי, עוז זהבי, ניב סולטן ואורנה בנאי שמביים אסף פולונסקי. הסדרה עוסקת בחקירת היעלמותו של מטוס נוסעים ישראלי בעודו בטיסה בין תל אביב לבנגקוק.
הסדרות הישראליות "שעת נעילה", "נורמלי" ו"שטח הפקר" יתחרו בבכורה בפסטיבל סיריז-מאניה 2020 (19.02.20)
הסדרות הישראליות "שעת נעילה" עם ליאור אשכנזי, "נורמלי" עם רועי ניק ו"שטח הפקר" (No Man's Land) עם ג'יימס פיורפוי יחשפו לראשונה ויתחרו בפסטיבל סיריז-מאניה 2020. עוד יוקרנו גם "מתיר עגונות" ו"הנערים".
הולו תפיק את הסדרה "שטח הפקר" של הישראלים רון לשם, מריה פלדמן ואיתן מנצורי (13.06.19)
שירות הסטרימינג 'הולו' (Hulu) וערוץ הטלויזיה הצרפתי ARTE נתנו אור ירוק להפקת הסדרה "חצי הסהר הפורה" (Fertile Crescent) מאת היוצרים הישראלים רון לשם, עמית כהן, מריה פלדמן ואיתן מנצורי. את כל שמונת הפרקים יביים עודד רסקין.
"יום האם", "תא גורדין" ו"מישהו בבית" נמכרו לעיבוד אמריקאי (10.11.12)
הסדרות הישראליות "יום האם" ו"תא גורדין" נמכרו לעיבוד אמריקאי, כמו גם השעשועון "מישהו בבית".
נטע ריסקין חברה ב"תא גורדין" (03.05.11)
השחקנית והדוגמנית נטע ריסקין הצטרפה לסדרת הריגול "תא גורדין" שיצרו רון לשם ועמית כהן, לצידו של רן דנקר. דני סירקין יביים.

כתבות אחרות

מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
הרחק
הרחק
גנב הגון (ש.ל.ר)
גנב הגון (ש.ל.ר)
דייב
דייב
מבצע חג המולד
מבצע חג המולד