חדשות אודות
מרגו רובי

Margot Robbie

חדשות

חדשות שפורסמו באידיבי

הוכרזו המועמדים לפרסי האוסקר 2020: "ג'וקר" מוביל במספר המועמדויות (13.01.20)
הוכרזו המועמדים לפרסי האוסקר 2020, וביניהם אפשר למצוא מועמדויות של "סיפור נישואים", "היו זמנים בהוליווד", "1917", "האירי", "פרזיטים" ועוד. הציצו ברשימה המלאה של המועמדים.
"ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת" - טריילר 2 מתורגם (12.01.20)
"ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת" המתמקד בדמות המטורללת שהוצגה ב"יחידת המתאבדים", התחדש בקדימון-טריילר מתורגם שני שממשיך להדגיש את האוירה הכיפית של הסרט.
"פצצה" - ביקורת: שלוש השחקניות הראשיות אמינות וסוחפות בסרט קר (20.12.19)
לצד שחקניות מצוינות, על פניו עומד מאחורי "פצצה" צוות מנצח להציג את הסיפור הזה על הטרדות וניצול מיני. אך בפועל, הקרירות ששירתה היטב את סרטיהם הקודמים, פוגמת בהבנה הרגשית והנפשית של תקיפה וניצול מיני. ביקורת סרט מאת גל סדלינסקי.
סיכום העשור (2019-2010) חלק ב': השחקניות (10.11.19)
בהוליווד אוהבים תגליות, בעיקר של שחקניות צעירות. הרבה מהשחקניות המובילות בעשור של 2019-2010 החלו בקולנוע העצמאי ודואגות לבחור פרויקטים שונים זה מזה כדי לא להיתקע בדמויות או בז'אנר מסוימים, ובינהן אפשר למצוא את ג'ניפר לורנס, אמה סטון, ג'סיקה צ'סטיין ועוד.
"פיטר ראביט 2" - טיזר טריילר: הארנב השובב מוצא עולם שבו שובבותו מוערכת (26.10.19)
אולפני סוני שחררו קדימון טריילר לסרט המשפחה "פיטר ראביט 2" בבימויו של וויל גלוק ובקולו של ג'יימס קורדן, הממשיך את עלילות הארנב השובב שהיוו הצלחה יפה אשתקד. צפו.
"פצצה" - טריילר 2: קשה לזהות את שרליז ת'רון (16.10.19)
קשה לזהות את שרליז ת'רון בסרט הדרמה "פצצה" (Bombshell) גם על פי הקדימון טריילר החדש שאולפני ליונסגייט שחררו. זה לא המקרה של "מונסטר", אבל מספיק כדי להצדיק רחש-בחש סביב מועמדות לפרס האוסקר.
"ציפורי הטרף: והארלי קווין המהממת" - טריילר מתורגם: כוכבת "יחידת המתאבדים" מקבלת אמנציפציה (02.10.19)
הדמות המעניינת ביותר ב"יחידת המתאבדים", הארלי קווין (בגילומה של מרגו רובי), מקבלת בטריילר את מלוא תשומת הלב מתוך סרט הקומיקס הספין-אופי "הארלי קווין: ציפורי טרף".
"פצצה" - טריילר: שרליז ת'רון, ניקול קידמן ומרגו רובי יוצאות נגד ראש פוקס ניוז (22.08.19)
הסרט עם השם הקשה לתרגום "פצצה" (Bombshell), מבוסס על מקרה אמיתי בתאגיד הענק 'פוקס ניוז', שבו קבוצת נשים החליטו להתמודד מול תרבות האפליה של מנהל רשת הטלויזיה המרכזית.
"היו זמנים בהוליווד" - ביקורת (15.08.19)
"היו זמנים בהוליווד" של קוונטין טרנטינו לא חף מפגמים, אך עדיין מדובר בסרט מרשים מאוד של יוצר מבריק, והמחשבות שהוא מעורר ממשיכות עם הצופה גם לאחר שהוא יוצא מבית הקולנוע. ביקורת סרט מאת גיא ברמן מכליס.
"היו זמנים בהוליווד" - טריילר מלא לסרטו של קווינטין טרנטינו (22.05.19)
"מרי מלכת הסקוטים" - ביקורת (17.01.19)
"מרי מלכת הסקוטים" הוא סרט דרמה תקופתי על מאבק מלוכני בין שתי מלכות - מלכת אנגליה ומלכת סקוטלנד - שלרגעים מזכיר יותר שחזור היסטורי משמים מאשר סרט עלילתי. ביקורת סרט מאת גל סדלינסקי.
מעניין באידיבי: טריילרים חדשים
אחותי קפצה כיתה
אחותי קפצה כיתה
הדבר האחרון שהוא רצה
הדבר האחרון שהוא רצה
הביטול (ש.ל.ר)
הביטול (ש.ל.ר)
אל עפר
אל עפר